idealnie smukłe wzornictwo

Zamknięte w zakrzywionej formie

Galaxy S6 edge+ to wyróżnienie, forma i funkcjonalność. Zakrzywiony ekran daje możliwość swobodnego korzystania z dedykowanych aplikacji i rozwiązań.

Duży wielozadaniowy
ekran

Smukła bryła

Zakrzywiony ekran

Praktyczne zakrzywienie
dla dedykowanych
aplikacji i rozwiązań.

szybsze ładowanie

korzystaj swobodnie z telefonu przez cały dzień

Całkowity czas ładowania bezprzewodowego został zdecydowanie zmniejszony. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów do ładowania, możesz szybko naładować urządzenie w dowolnym miejscu bez żadnych kłopotów.

* Przy korzystaniu z dedykowanej ładowarki indukcyjnej Samsung. Czas ładowania opiera się na tym jak długo trwa naładowanie całkowicie rozładowanego akumulatora. Przykład testowy dla konkretnego środowiska testowego, może się różnić w zależności od sytuacji.

jeszcze lepsza rozrywka

Odkryj muzykę zdjęcia I filmy w zupełnie nowy sposób!

Każdy chce jak najlepiej zapamiętać i dzielić się swoimi chwilami ze znajomymi i rodziną. Galaxy S6 edge+ daje Ci kilka wspaniałych sposobów na to, aby podzielić się wrażeniami, nawet jeśli odbiorca jest daleko od Ciebie.

Dźwięk jakości UHQ*

Transmisja na żywo

Stabilizacja obrazu video

Kolaże video

* bezprzewodowa jakość dźwięku UHQA tylko z urządzeniami serii Level Pro

Ostre i wyraźne zdjęcia

dynamiczne i pełne życia.

Nawet najlepsze metody stabilizacji obrazu mogą zawieść, jeśli obiekt porusza się zbyt szybko. Galaxy S6 edge+ wykonuje wiele zdjęć z wykorzystaniem krótkiego czasu otwarcia migawki i łączy je w celu utworzenia jednego, wyraźnego obrazu nawet przy słabym oświetleniu.

Wyraźniejsze zdjęcia
Z JAŚNIEJSZYM OBIEKTYWEM

szybkiE uruchamianiu aparatu

Światło jest jednym z najważniejszych aspektów w fotografii, nie mamy jednak wpływu na jego natężenie. Galaxy S6 edge+ wyposażono w nowy obiektyw, którego przysłona wpuszcza więcej światła*. Pozwala to uzyskać jaśniejsze zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych.

Uruchom szybko aparat wtedy kiedy go potrzebujesz - wystarczy że dwukrotnie naciśniesz przycisk główny.

F2,2

F1,9

* w porównaniu do przysłony w modelu Galaxy S5