NAJLEPSZE PRODUKTY
DLA NAJLEPSZYCH
WYNIKÓW

NAUKA W DOMOWYM ZACISZU TO WYZWANIE, ALE SPOKOJNIE - DASZ RADĘ!

GŁÓWNĄ ROLĘ GRAJĄ OCZYWIŚCIE WARUNKI, JAKIE ZAPEWNIMY W PRZESTRZENI NASZEGO DOMU, KTÓRE ZAGWARANTUJĄ KOMFORT I WYGODĘ, A TAKŻE PRAWIDŁOWĄ POSTAWĘ CIAŁA. NIE TYLKO ODPOWIEDNIE KRZESŁO I BIURKO SĄ WAŻNE - ZNACZENIE MA RÓWNIEŻ SPRZĘT, JAKI BĘDZIE NAM TOWARZYSZYŁ W WIELOGODZINNYM UŻYTKOWANIU. POZNAJ SPRZĘTY LOGITECH, KTÓRE POZWOLĄ UNIKNĄĆ DYSKOMFORTU, BÓLU ORAZ NIENATURALNEJ POZYCJI PODCZAS NAUKI.

Logitech image

Spośród wielu innowacyjnych i przydatnych cech zwróciliśmy uwagę na intuicyjną obsługę sprzętów, kompatybilność z wieloma platformami oraz troskę o zrównoważony rozwój - sprzęty wykonane są z tworzyw pochodzących z recyklingu.

Ewa Sękowska- Molga, psycholog dzieci i młodzieży

Przy organizacji przestrzeni do nauki, warto przede wszystkim zadbać o funkcjonalność i ergonomiczne rozmieszczenie sprzętu. Logitech wprowadził bezprzewodowe rozwiązania Bluetooth, które eliminują plątaninę kabli, a kompaktowy rozmiar myszki i klawiatury pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku.

Dominika Rosińska - fizjoterapeutka
Logitech image
Logitech image

Akcesoria sprawdzają się świetnie jako element wspierający naukę mojej córki. Szczególnie polecam zestaw MK470, który pozytywnie mnie zaskoczył! Cicha praca myszy i płynność pisania na klawiaturze sprawia, że nauka przed komputerem staje się przyjemnością. W połączeniu z niesamowitym designem i kompaktowym wymiarem gwarantują dostosowanie sprzętu do każdej komputerowej przestrzeni oraz biurka. Gorąco polecam.

Martyna Twarkowska - autorka profilu ZłotaMigawka
KLAWIATURY I ZESTAWY MYSZY SŁUCHAWKI KAMERY GŁOŚNIKI

KLAWIATURY I ZESTAWY

PODCZAS DŁUŻSZEGO CZASU SPĘDZANEGO PRZY KOMPUTERZE, ZAWSZE WARTO POSTAWIĆ NA ZEWNĘTRZNĄ KLAWIATURĘ (NAWET W PRZYPADKU POSIADANIA LAPTOPA!). DZIĘKI TEMU UNIKAMY BÓLU RAMION, NADGARSTKÓW CZY BARKÓW, A ZAPEWNIAMY KOMFORT ORAZ POPRAWIAMY POSTURĘ CIAŁA. WYBIERZ KLAWIATURĘ O WYSOKIM LUB NISKIM PROFILU W ZALEŻNOŚCI OD PREFERENCJI, KTÓRA BĘDZIE FUNKCJONALNA I STYLOWA. SATYSFAKCJA Z KORZYSTANIA ORAZ ZADOWOLENIE Z DESIGNU GWARANTOWANE.

Logitech image
SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY
Logitech image

MYSZY

WIELOGODZINNE KORZYSTANIE Z TOUCHPADA LUB MYSZKI, KTÓRA NIE JEST DOSTOSOWANA POD NASZĄ DŁOŃ MOŻE MIEĆ NIEKORZYSTNY WPŁYW NA PRODUKTYWNOŚĆ ORAZ KOMFORT. NA SZCZĘŚCIE MAMY NA TO ROZWIĄZANIE - MYSZKI BEZPRZEWODOWE, W RÓŻNYCH ROZMIARACH, DZIĘKI KTÓRYM ZACHOWUJEMY PORZĄDEK, ALE PRZEDE WSZYSTKIM NIE PRZEMĘCZAMY RAMION, NADGARSTKÓW I BARKÓW, A PRZECIWNIE - ROZLUŹNIAMY JE I POPRAWIAMY JAKOŚĆ PRACY. EFEKTYWNOŚĆ GWARANTOWANA!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

SŁUCHAWKI

WYRAZISTY DŹWIĘK, IDEALNE WYGŁUSZENIE I WIELOZADANIOWOŚĆ - TAKIE CECHY POWINNY MIEĆ SŁUCHAWKI, KTÓRE BĘDĄ GWARANCJĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PRACY PRZY KOMPUTERZE. ICH WŁAŚCIWY DOBÓR POZWALA OTRZYMAĆ WYSOKI STANDARD DŹWIĘKU, REDUKCJĘ HAŁASU, A NAWET KOMFORT NOSZENIA, CO JEDNOCZEŚNIE PROWADZI DO EFEKTYWNEJ NAUKI. NIE BRAKUJE RÓWNIEŻ NOWOCZESNEGO DESIGNU ORAZ NAJMODNIEJSZYCH KOLORÓW. OZNACZA TO JEDNO – SATYSFAKCJĘ POD KAŻDYM WZGLĘDEM!

Logitech image
SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY
Logitech image

KAMERY

POZWÓL SIĘ ZOBACZYĆ - DZIĘKI KAMEROM, KTÓRE SWOJĄ UNIWERSALNOŚCIĄ NIE BĘDĄ ZMUSZAŁY DO ZMIANY POZYCJI. DZIĘKI PROSTYM, REGULOWANYM OPCJOM MONTAŻU, KAMERKI LOGITECH DAJĄ PEŁNĄ SWOBODĘ, KOMFORT I WYGODĘ PODCZAS WYKONYWANIA OBOWIĄZKÓW PRZY KOMPUTERZE. WYBIERZ MODEL PASUJĄCY DO DESIGNU WNĘTRZA I CIESZ SIĘ ŚWIETNĄ JAKOŚCIĄ POŁĄCZEŃ VIDEO.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY

GŁOŚNIKI

AKCESORIA DO NAUKI W ZACISZU DOMOWYM, TO NIE TYLKO MYSZ I KLAWIATURA. NIEZBĘDNIKIEM, KTÓRY POZWOLI PRACOWAĆ Z GRUPĄ LUB ODSŁUCHIWAĆ SZKOLNE ZADANIA ALBO RÓŻNE WYPOWIEDZI SĄ GŁOŚNIKI. POSTAW NA TAKIE, KTÓRE ZAJMUJĄ NIEWIELKĄ PRZESTRZEŃ NA BIURKU I DAJĄ CI MIEJSCE NA SWOBODNĄ PRACĘ.

Logitech image
SPRAWDŹ POZOSTAŁE PRODUKTY
ZAINSPIRUJ SIĘ
NA NOWY ROK SZKOLNY!

WYBIERZ AKCESORIA LOGITECH, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA POSTAWĘ I SAMOPOCZUCIE