NOWY PRODUKT W RODZINIE
MX

Kamera MX Brio
4k Ultra HD
„To ostatni brakujący element ekosystemu MX Logitecha. Kamera MX Brio sprawdzi się zarówno w pracy biurowej i kreatywnej, a dzięki doskonałej integracji z pozostałymi urządzeniami korzystnie wpłynie na produktywność.”
Tomasz Popielarczyk
Antyweb.pl
WYBIERZ PRODUKT
KAMERY
MYSZKI
KLAWIATURY I ZESTAWY
MX Brio 4k Ultra HD

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Najnowsze technologie zastosowane w myszkach, klawiaturach i kamerze gwarantują wyjątkową precyzję, szybką reakcję i wysoką jakość obrazu. Wejdź na nowy poziom interakcji z cyfrowym światem.

NIEZAWODNA SYNCHRONIZACJA

Niezależnie od tego, czy pracujesz czy po prostu surfujesz po internecie, akcesoria z serii MX komunikują się ze sobą bezprzewodowo, zapewniając płynną interakcję.

MX Brio 4k Ultra HD
MX Brio 4k Ultra HD

ROZBUDOWANE OPCJE PERSONALIZACJI DZIĘKI LOGI OPTIONS+

Bezpłatna aplikacja Logi Options+ sprawia, że w prosty sposób możesz dopasować ustawienia kamery, klawiatury i myszki do swoich potrzeb. W przypadku kamery możesz zadbać o swój wygląd dzięki personalizacji wybranych ustawień i regulować, m.in.: temperaturę, odcień, balans i intensywność światła, czy czas otwarcia migawki. Skróty, ktore dzięki Smart Actions przypiszesz do wybranych klawiszy klawiatury pomogą zautomatyzować powtarzalne zadania, a programowalne przyciski myszki pozwolą na szybszą pracę.

SPÓJNY DESIGN, WYJĄTKOWY STYL

Seria MX zaprojektowana została z harmonią i elegancją - każdy element idealnie ze sobą współgra, tworząc spójny i nowoczesny wygląd.

MX Brio 4k Ultra HD